جزئیات آب مقطر

Card image cap

کشور تولید کننده: ایران

 بسته بندی: در بسته بندی های ۵ لیتری و ۲۰ لیتری موجود است

قیمت آب مقطر :

با توجه به نیاز روز افزون آب مقطر در کشور عزیزمان ایران در این وحله تاریخی و شرایط اقنتصادی حاکم بر اجتماع کنونی گروه تولیدی رایان شیمی برای حفظ ثبات در قیمت های تولیدی تصمیم بر تولید آب مقطر با گرید ازمایشگاهی با پایین ترین قیمت بازار گرفته هست لذا از شما سروران گرامی خواهشمندیم در این عرصه مارا همیاری فرمایید.

قیمت ها در حال حاضر به شرح زیر است:

۵ الی ۵۰ باکس ==> 5300 تومان

۵۱ الی ۱۰۰ باکس ==> 5000 تومان

۱۰۱ الی ۲۰۰ باکس ==>  ۴۸۵۰ تومان

۲۰۰ الی ۴۰۰ باکس ==> 4400 نومان

آب مقطر یا distilled water آبی که است که با ساتفاده از روش تقطیر ناخالی های ان گرفته می می شود . در این روش اب معمولی که دارای یون های مثبت و منبی است در یک ظرف یا راکتور جوشانده می شود و بخار آب به ظرف دیگری فرستاده می شود.
سه روش برای تولید آب مقطر وجود دارد

    جوشاندن و تقطیر کردن اب یون دار
    عبور از یک غشا (membrane )
    تصفیه به وسیلهٔ فیلترهای اسمزی معکوس و نانو فیلتر

روش های بالا را هم می توان با هم و جدا از هم می توان استفاده کرد.

کاربرد ها

در آزمایشگاه‌های شیمیایی و بیولوژیکی، همچنین در صنعت، جایگزین‌های ارزان‌قیمت‌تر مانند آب دیونایز شده به آب مقطر ترجیح داده می‌شوند. اما اگر این جایگزین‌ها به اندازه کافی خالص نباشند، آب مقطر استفاده می‌شود. اگر آب با خلوص بالا مورد نیاز باشد، از آب مقطر استفاده می‌شود.

به طور کلی, آب خالص شده می‌تواند سبب ایجاد یا تداخل در واکنش‌های شیمیایی و همچنین خروج رسوبات معدنی پس از جوش شود. یکی از روش‌های حذف ناخالصی‌ها از آب و سایر سیالات, تقطیر است. برای مثال, یون‌ها که معمولاً در آب معمولی یافت می‌شوند, از باتری‌های سرب – اسید در خودروها و کامیون‌ها استفاده می‌کنند. این یون‌ها در سیستم‌های خنک‌کننده خودرو قابل‌قبول نیستند زیرا آن‌ها اجزای موتور داخلی را خورده و ضد خوردگی معمول ضد خوردگی را خالی می‌کنند.

هر گونه اجزای غیر فرار و یا معدنی در آب زمانی که آب بخار می‌شود و یا از بین می‌رود رها می‌شوند. برای مثال، آب در حال فرار به عنوان بخار، برای مثال از یک دیگ بخار یا موتور بخار، پشت هر مواد حل‌شده منجر به ذخایر معدنی معروف به مقیاس دیگ بخار می‌شود.

آب دیونایز آبی است  که تقریباً همه یون‌های معدنی را از بین برده‌است، از جمله کاتیون‌هایی مانند سدیم، کلسیم، آهن و مس و آنیون‌های نظیر کلرید و سولفات.

کلماتی که دیگران جستوجو کرده اند:

آب مقطر داروخانه

انواع آب مقطر

قیمت آب مقطر ۲۰ لیتری

آب مقطر برای پوست

قیمت هر لیتر آب مقطر

آب مقطر پزشکی

کاربرد آب مقطر در پزشکی

چگونه می توان آب مقطر تهیه کرد

قیمت آب مقطر در ایران

آب مقطر زلال

قیمت آب مقطر تزریقی

قیمت آب مقطر دیونیزه

 

برای آگاهی از قیمت روز با کارشناسان فروش ما در تلگرام rayanshimi@ و واتس اپ در ارتباط باشید

جهت اطلاع از نحوه فروش سفارش انواع بسته بندی با کارشناسان فروش گروه تولیدی رایان شیمی در قیمتت واحد فروش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۶۶۸۴۲۸۰۰

۰۲۱-۶۶۸۴۲۹۰۰

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت بازرگانی رایان شیمی میباشد و هرگونه کپی برداری از غیر مجاز و حرام میباشد